מזרנים למיטה זוגי

אודות

Vertex הסוד לשינה מתוקה!

Vertex אחת מיצרניות המזרנים האורטופדיים ומוצרי השינה הארגונומיים, המובילות בעולם מגיעה לישראל!
ברנד Vertex משתמש בכל הטכנולוגיה המתקדמת ביותר מבית DUX.  הנה חברה ותיקה המייצרת ומשווקת מזרנים ומוצרי שינה משנת 1948 ומפעילה עשרות סניפים ברחבי העולם, עם נוכחות באירופה, צפון אמריקה, אסיה פאסיפיק והמזרח התיכון, ללא ספק המזרנים של החברה מובילים הן באיכות והן בעיצוב. במזרני Vertex אנו מחויבים לבריאות לקוחותינו, לנוחות השינה שלהם ולאסטטיקה הרצויה להם.

מזרני החברה עשויים מחומרים עמידים וייחודיים, ידידותיים לסביבה ולמשתמש וכולם כאחד עומדים בתווי התקן המחמירים ביותר בתחום, המוצרים עצמם זכו לא פעם בפרסי "איכות אירופאית" בתערוכות עולמיות מכובדות.

כל המוצרים, המזרנים, הכריות ואביזרי השינה האחרים עשויים מבדים איכותיים, שומרי טמפרטורה בעיצוב מודרני ובתוספת מגן איכותי לחיפוי ושמירה מפני לכלוך, בלאי, השפעה חיצונית וכד', העיצובים מתחדשים באופן תדיר ומשלבים יופי ונוחות לחוויית שינה מושלמת.

לחברה מעבדות מחקר ופיתוח טכנולוגיים מהמתקדמים ביותר בתחום והמזרנים מיוצרים בטכנולוגיית "Hot-Melt" – שיטה לחיבור שכבות ריפוד ללא חומרים רעילים ועם תמיכה מלאה לגוף, הקפיצים הייחודיים הנם פרי פיתוח של מומחי החברה ועל כל הדגמיםvertex אודות2 ניתנת אחריות יצרן של 25 שנים.

לחברת Vertex מבית DUX הותיקה מערך לוגיסטיקה, אחסון ושינוע מפותחים והן מערך שיווק ושירות לקוחות מהמתקדמים בעולם, במטרה לספק את המוצרים במהירות וביעילות ולתת ללקוחותינו הרבים מענה ותמיכה מיידיים. אנו ב – Vertex מבינים כי שינה היא זמן איכות לגוף ולנפש והמטרה שלנו היא להעניק לכל אדם את זמן האיכות האולטימטיבי שלו, המזרנים מותאמים לכל מבנה גוף ואישיות וכל דגם שם דגש על צורך פיזיולוגי או רגשי אחר, במטרה להעניק לכל אחד ואחת את הסוד לשינה מתוקה.